Site Loader

Książki to polecany prezent na komunię (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie). To coś, co korzystnie może wpłynąć na rozwój i edukację dzieci. Pamiętajmy o tym. Zamiast kupować dzieciom jakiś prezent (nie tylko na komunię), który po kilku dniach wyląduje w kącie, kupmy książki. Jest to na tyle uniwersalny prezent, że nawet za kilka, kilkanaście lat może znaleźć się w użytkowaniu przez dziecko. Co więcej, może się okazać, że dziecko będzie mogło w przyszłości przekazać ten prezent swoim dzieciom. Książki to pożyteczna rzecz.

“Kosmiczne wyzwania. Jak budować statki kosmiczne, dogonić kometę i rozwiązywać galaktyczne problemy”

Artur B.Chmielewski zaprasza do wspólnej podróży w kosmos. Jeżeli podróżować, to tylko z najlepszymi. On jest akurat jedną z najbardziej polecanych osób, ponieważ jest on inżynierem z NASA. Polakiem, który pokonał wiele trudności, aby znaleźć się w tak znanej, światowej organizacji, która zatrudnia tylko najlepszych. Czy w kosmosie można pompować balony? Jak wylądować na komecie? Autor stara się odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie mogą chodzić po głowie dzieciom. To nie wszystko. Inżynier z NASA pokazuje wiele innych ciekawostek, które mogą zainteresować nie tylko najmłodszych czytelników, ale również ich rodziców. Artur B.Chmielewski to syn słynnego Papcia Chmiela, który dążył do tego, aby spełnić swoje marzenia. Praca w NASA to taka wisienka na torcie, dzięki czemu może on w tak interesujący sposób opowiedzieć o kosmosie i innych ciekawostkach, jakie związane są z tym tematem.

“Supercepcja. Porwanie”

Katarzyna Gacek zaprasza najmłodszych czytelników do przeżycia wspaniałej przygody razem z super fantastyczną grupką przyjaciół, która nigdy się nie nudzi. Janek, Zosia, Klara, Julka i Tymek – chyba nie ma lepszych przyjaciół w okolicy, a do tego każdy z nich ma jakieś fantastyczne moce, które stara się wykorzystywać w dobrym kierunku. Oto Tymek, który ma najlepszy smak. Zosia ma niezawodny węch. Julka może pochwalić się super czułym dotykiem. Janek ma doskonały wzrok, a Klara wszystko perfekcyjnie słyszy. Nie jeden młody człowiek chciałby mieć jedną z takich umiejętności. Przyjaciele zawsze się wspierają. Tym razem będzie trzeba wybawić z kłopotów Tymka. Tylko, że w pierwszej kolejności trzeba będzie się dowiedzieć, gdzie ten Tymek jest. Grupa przyjaciół znalazła tylko jego ubrania nad jeziorem, gdzie na ogół spotyka się cała grupa. Ale samego Tymka nie ma. Czy to możliwe, żeby jeden z ich kolegów został porwany? Czas to wyjasnić.

 

Post Author: Genowefa